O mně

Masážím se věnuji od října roku 2015, kdy jsem úspěšně splnila zkoušky a získala osvědčení jako Masér pro sportovní a rekondiční masáže. Zpočátku nebyla má cesta k masírování zcela plánovaná a spíše se postupně začala utvářet.

Od svých patnácti let jsem se naplno věnovala sportovní střelbě, kde jsem úspěšně reprezentovala naši zemi na různých mezinárodních závodech a bylo mi tak umožněno poznat mnoho kultur a pohledů na život samotný.  V roce 2008 jsem se probojovala na olympijské hry v Pekingu.

Postupem doby jsem se rozhodla podívat na život trochu z jiného úhlu a ocitla jsem se v jógovém studiu Think Yogy v Českých Budějovicích na základním masérském kurzu. Úspěšnou střeleckou kariéru jsem nechala za sebou, ale přesto jsem ji nedokázala zcela opustit a kdo ví zda se k ní v budoucnosti opět nevrátím. Ve sportovní střelbě hledám hlavně radost a nehoním se za nesmyslnými limity.

        

Mnoho zkušeností z masérského světa jsem načerpala ve Slatinných lázních Třeboň, kde jsem byla zaměstnaná. Během devíti měsíců mi pod rukama prošlo zhruba přes tisíc pět set klientů. Třeboňské lázně mi darovaly mnoho cenných zkušeností a poznatků, ale po zmíněné době začaly spíše brát, jak po fyzické tak psychické stránce.

Vydala jsem se masérskou cestou a svou práci chci dělat pořádně, proto se nyní více zaměřuji na své stále klienty v Českých Budějovicích. Ukončila jsem své působení ve Slatinných lázních Třeboň a těším se na setkání  s každým novým člověkem, který přijde na masáž v Českých Budějovicích, ať už načerpat novou sílu nebo pomoci s bolavými zády.

Abych však nevypadla zcela z aktuálního masérského dění masírovala jsem ještě v Dolní Vltavici v hotelu Resort Relax. Zde je vybudováno příjemné wellness na břehu lipenského jezera.

V současné době pracuji opět v Třeboni. Lázně jsou však již minulostí, naleznete mne nyní v Hotelu a lazebně Bílý jednorožec (www.bilyjednorozec.cz).  Stala jsem se součástí příjemného týmu lidí, kteří se, dle mého názoru, snaží svou práci dělat, jak nejlépe umí a těší je to. Celé prostředí působí na člověka velice pozitivně. V lazebně si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky masáží. Věřím, že v tomto příjemném prostředí posunu své masérské umění zase o kus dál.

Lidské tělo je fascinující dokonalou souhrou kostí, svalů, šlach, orgánů, nervů, jednotlivých buněk, které neustále rezonují mezi sebou, s okolním prostředím a celým nám známým i neznámým světem. Čím více se člověk snaží proniknout a porozumět mu, tím více je vtahován a ohromován možnostmi, kterých může tělo dosáhnout, pokud je mu porozumněno a důvěřováno. Čím více toho o nás samotných víme, tím se nám poodhalují a rozšiřují směry a informace, které nás lákají neustále dál a dál. Je to nekonečná hra úžasného života a individuality každého jednotlivce. Každý z nás je naprosto odlišný … přesto jsme všichni spojeni a jeden bez druhého nemůžeme existovat.